0
0
0

Флешки з дерева

Хіт продажу
0
Флешка з дерева в шкатулці (світле дерево) з індивідуальним гравіюванням.Наша оригінальна флешка з дерева ніколи не загубиться в ящику столу або в дамській сумочці. Таку флешку дуже приємно тримати в руках, вона стійка до пошкоджень, має високу з..
320 грн.
Хіт продажу
0
Флешка з дерева в шкатулці темна (горіх) з індивідуальним гравіюванням.Наша оригінальна флешка з дерева ніколи не загубиться в ящику столу або в дамській сумочці. Таку флешку дуже приємно тримати в руках, вона стійка до пошкоджень, має високу зно..
320 грн.
0
Флешка з дерева поворотна з індивідуальним гравіюванням.Наша оригінальна флешка з дерева ніколи не загубиться в ящику столу або в дамській сумочці. Таку флешку дуже приємно тримати в руках, вона стійка до пошкоджень, має високу зносостійкість, ал..
290 грн.
0
Флешка з дерева поворотна темна (дерево горіх) з індивідуальним гравіюванням.Наша оригінальна флешка з дерева ніколи не загубиться в ящику столу або в дамській сумочці. Таку флешку дуже приємно тримати в руках, вона стійка до пошкоджень, має висок..
290 грн.
Флешки з дерева

Флешка це сучасний і необхідний аксесуар кожної людини.

Там, де необхідно зберегти або передати інформацію в електронному вигляді, не має питань у виборі ресурсу. Наявність флешки в кишені одягу або сумки давно стало звичайним явищем. Нікого не здивує і великий обсяг пам'яті накопичувача інформації, тому особлива увага приділяється зовнішньому вигляду. Оригінальні флешки - відмінний подарунок з приводу і без. А наші дерев'яні флешки підкреслять індивідуальний стиль і статус свого володаря, за допомогою лазерного гравіювання.

А Ви знаєте, що дуже часто їх ще називають весільні флешки.

Дерев'яні флешки відмінно виглядають з логотипом нанесеним лазером. Одними з перших це помітили весільні фотографи і тим самим зробили дерев'яні флешки з гравіюванням ще популярнішим.

Безумовно, одними весіллями застосування не обмежується, флешки з дерева - це також модний рекламний сувенір. Велика кількість моделей і відтінків, дозволяє створити просто дивовижні комбінації з логотипом клієнта.

Флешка з логотипом - подарунок, гідний кожного.

Ми вкладаємо душу в кожний виріб, щоб передати всю силу і красу дерева. Будь-яке зображення за ескізом замовника буде зроблено в мінімальні терміни. Брендування на дерев'яній флешці додасть ексклюзивності, здавалося б, звичайного корпоративного презенту. Такий подарунок не залишить байдужими корпоративних клієнтів і співробітників компанії.