0
0
0

Настінний годинник з дерева

Хіт продажу
1
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник WoodpeckerТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку аб..
450 грн.
Хіт продажу
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник BarbershopТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будин..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник ЛофтТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку або..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник "Салон краси"Такий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому бу..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник BigbenТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку а..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник LoveТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку або..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник VintageТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку ..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник ГлобусТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку а..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник MusicТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку аб..
450 грн.
Новинка
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник 3DТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку або о..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник СоваТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку або..
450 грн.
Хіт продажу
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник ModernТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку а..
450 грн.
2
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник ТрендТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку аб..
450 грн.
Новинка
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник EliteТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку аб..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник VineТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку або..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник Тренд 2Такий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку ..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник FavoriteТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник Медові СтільникиТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому ..
450 грн.
0
Дизайнерський настінний дерев'яний годинник ІнтервалТакий настінний дерев'яний годинник буде стильно дивитися в будь-якому приміщенні. За рахунок натуральних матеріалів, такий декор створює по-справжньому комфортну обстановку у Вашому будинку..
450 грн.
Настінний годинник з дерева

Настінний годинник з древа - це новий тренд в декоруванні інтер'єрів.

Стильні, цікаві, екологічні - такий годинник створюють затишок в будь-якому приміщенні і привертають увагу оточуючих.
Індивідуальні дизайни дають вам можливість зробити годинник, який ідеально підходить саме вашому інтер'єру.

Представляємо Вашій увазі каталог інтер'єрних настінних годинників з дерева ручної роботи.

Даний елемент декору відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення виконаного в класичному стилі або в стилі модерн.

Шукайте годинник в квартиру? Ми допоможемо Вам вибрати годинник у вітальню, дитячу, прихожу або кухню.

Дитяча кімната, наприклад, завжди відрізняється в квартирі чимось яскравим, красивим і цікавим!

У нас є чудові готові рішення для Вашої дитячої. Ми пропонуємо інтер'єрні годинники з дерева із зображенням квітів, або метеликів. Для старших діток можна підібрати годинник із зображенням улюблених мультиплікаційних героїв. Якщо Ви хочете що б в кімнаті були присутні яскраві фарби, тоді годинник можна прикрасити яскравими кольорами.

Кухня це місце де завжди треба щоб час був під контролем, особливо коли ми готуємо! У нас є дизайни інтер'єрних настінних годинників для Вашої кухні.

Якщо Ви зайнялися своєю справою або займаєтеся просуванням свого бренду, тоді ми з задоволення Вам в цьому допоможемо.

Якщо вам важливо, щоб в інтер'єрі приміщення все було продумано до дрібниць, тоді настінні годинники на замовлення з логотипом - це те, що вам потрібно. Такі оригінальні стилізовані годинник здатні перетворити приміщення, надати йому ідеальний завершений вигляд. Ви будете здивовані тому, наскільки просто за допомогою елементів декору внести затишок в атмосферу і підвищити його емоційний фон.

Всі дерев'яні настінні годинники представлені в нашому каталозі ми можемо змінити під Ваші потреби: додати логотип, ім'я або зовсім переробити під Вашу тематику. Наші дизайнери з великим задоволенням Вам в цьому допоможуть і нададуть макет.

Всі наші годинники виконані з екологічно чистих матеріалів, забезпечені безшумним годинниковим механізмом і зручним кріпленням на стіну.