0
0
0

Каталог чохлів для AirPods з дерева

0
Дерев'яний чохол для AirPods  3 New з дерева горіх від майстерні SkinWoodЕкологічно чистий чохол для навушників Apple виготовлений з цілісного шматка дерева горіх, який відображає ваш індивідуальний стиль в красі. Кожен чох..
735 грн.
Новинка
1
Дерев'яний чохол для AirPods Pro 2 New з дерева горіх від майстерні SkinWoodЕкологічно чистий чохол для навушників Apple виготовлений з цілісного шматка дерева горіх, який відображає ваш індивідуальний стиль в красі. Кожен чохол..
735 грн.
0
Дерев'яний чохол для AirPods Pro New з дерева горіх від майстерні SkinWoodЕкологічно чистий чохол для навушників Apple виготовлений з цілісного шматка дерева горіх, який відображає ваш індивідуальний стиль в красі. Кожен чохол в..
735 грн.
0
Дерев'яний чохол для AirPods Pro New з дерева клен від майстерні SkinWood Екологічно чистий чохол для навушників Apple виготовлений з цілісного шматка дерева вишня, який відображає ваш індивідуальний стиль в красі. Кожен чохол виготовлени..
735 грн.
0
Дерев'яний чохол для AirPods 1/2 з дерева Maple New від майстерні SkinWoodЕкологічно чистий чохол для навушників Apple виготовлений з цілісного шматка дерева клен, який відображає ваш індивідуальний стиль в красі. Кожен чохол виготов..
690 грн.
1
Дерев'яний чохол для AirPods 1/2 New  з дерева горіх від майстерні SkinWoodЕкологічно чистий чохол для навушників Apple виготовлений з цілісного шматка дерева горіх, який відображає ваш індивідуальний стиль в красі. Кожен ч..
690 грн.
0
Дерев'яний чохол для AirPods 1/2 з дерева maple від майстерні SkinWoodЕкологічно чистий чохол для навушників Apple виготовлений з цілісного шматка дерева клен, який відображає ваш індивідуальний стиль в красі. Кожен чохол виготовлени..
430 грн.
0
Дерев'яний чохол для AirPods Pro з дерева вишня від майстерні SkinWood Екологічно чистий чохол для навушників Apple виготовлений з цілісного шматка дерева вишня, який відображає ваш індивідуальний стиль в красі. Кожен чохол виготовлений з нату..
430 грн.
0
Дерев'яний чохол для AirPods 1/2 з дерева горіх від майстерні SkinWoodЕкологічно чистий чохол для навушників Apple виготовлений з цілісного шматка дерева горіх, який відображає ваш індивідуальний стиль в красі. Кожен чохол виготовлений з ..
430 грн.
Pre-Order
0
Дерев'яний чохол для AirPods Pro з дерева горіх від майстерні SkinWoodЕкологічно чистий чохол для навушників Apple виготовлений з цілісного шматка дерева горіх, який відображає ваш індивідуальний стиль в красі. Кожен чохол виготовлений з ..
430 грн.
Pre-Order
Каталог чохлів для AirPods з дерева

Чохли для бездротових навушників AirPods з різних порід дерева.

Кожен чохол виготовлений з натурального дерева і відполірований вручну, щоб надати йому блиск натурального дерева. Природне походження надає кожному чохлу унікальну текстуру і структуру.

Вони мають сучасний дизайн і зручну конструкцію, яка дозволяє підключати зарядний кабель, не дістаючи кейс з чохла. Також не дивлячись на те що чохол зроблений з дерева він абсолютно не перешкоджає швидкому бездротовому заряду кейса.

Аксесуар містить зручний карабін, що дозволяє закріпити кейс на поясі або кишені.

Чохол захищає гаджет від бруду, води, при падінні з висоти.

Дерев'яні чохли для AirPods надійно захищають ваші навушники від зовнішніх візуальних пошкоджень: потертостей, відколів, подряпин і забруднень. В умовах щоденного використання AirPods чохол дійсно необхідний: навіть випадкове падіння може вивести пристрій з ладу або пошкодити його крихкий пластиковий корпус.

 Лазерне гравірування на чохлі для AirPods

Гравірування у вигляді унікального напису або малюнка може виконувати дуже важливу функцію - гаджет стане більш цікавим з точки зору дизайну - буде підкреслена індивідуальність власника.

Варіантів для гравіювання є безліч, наприклад:

  • Ім'я власника або красиво оформлені його ініціали
  • Логотип або назву компанії (для корпоративних клієнтів)
  • Різноманітні малюнки, що прикрашають чохол і радують власника
  • Різні написи (побажання, вірші, відомі афоризми і т. д.).

Ви можете нам просто сказати ідею, що Ви хочете нанести на чохол. І ми самі оформимо дизайн як таке гравірування буде виглядати на чохлі і запропонуємо макет перед тим як віддавати в роботу.