0
0
0

Кулінарна шкіряна книга з гравіюванням

0
Drink Book в шкіряній обкладинці з індивідуальним гравіюванням – це зручне доповнення до будь-якої кухні.Адже краще зберігати свої найкращі маленькі сімейні секрети в такій спеціальній книзі. Блокнот для рецептів з індивідуальним гравіюванням..
670 грн.
Новинка
0
Барна книга в шкіряні обкладинці з індивідуальним гравіюванням – це зручне доповнення до будь-якої кухні.Адже краще зберігати свої найкращі маленькі сімейні секрети в такій спеціальній книзі. Блокнот для рецептів з індивідуальним гравіюванням в шк..
670 грн.
0
Книга бармена в шкіряній обкладинці з індивідуальним гравіюванням – це зручне доповнення до будь-якої кухні.Адже краще зберігати свої найкращі маленькі сімейні секрети в такій спеціальній книзі. Блокнот для рецептів з індивідуальним гравіюван..
670 грн.
0
Коктельна книга в шкіряні обкладинці з індивідуальним гравіюванням – це зручне доповнення до будь-якої кухні.Адже краще зберігати свої найкращі маленькі сімейні секрети в такій спеціальній книзі. Блокнот для рецептів з індивідуальним гравіюванням ..
670 грн.
Кулінарна шкіряна книга з гравіюванням

Кулінарна книга в шкіряні обкладинці – це зручне доповнення до будь-якої кухні.

Адже краще зберігати свої найкращі маленькі сімейні секрети в такій спеціальній книзі. Блокнот для рецептів з індивідуальним гравіюванням в шкіряній обкладинці - ідеальний подарунок господині, яка цінує свої секрети та хоче передавати їх з покоління в покоління.

Книга для рецептів з натуральної шкіри, ми ретельно вибираємо шкіру для книги, вирізаємо та прошиваємо в ручну. Індивідуальне гравіювання ми робимо за допомогою лазерного гравіювання. На фото ми показуємо приклад самого гравіювання, і можемо змінити його за Вашими індивідуальними побажаннями. Саме гравіювання на наших виробах ми робимо безкоштовно.