0
0
0

Дерев'яні бездротові клавіатури і мишки

3
Бездротова клавіатура Slim Keyboard Wood від SkinWood.Вона буде чудово поєднуватися з вашими улюбленими аксесуарами та красиво, зі смаком доповнювати робочий простір. Оформляєте робоче місце? Така клавіатура буде ідеальним доповненням Вашого робоч..
920 грн.
2
Бездротова мишка з дерева SkinWood Mouse поєднує в собі натуральність матеріалів, простий і вишуканий дизайн, а також зручність у використанні. Такі переваги зроблять дерев'яну мишку Вашим улюбленим атрибутом робочого столу. Крім того, вона працює..
785 грн.
Дерев'яні бездротові клавіатури і мишки

Бездротові Bluetooth клавіатури та мишки з дерева від майстерні SkinWood.

Вони виготовлені вручну, та дуже гарно підійдуть до будь-якого інтер'єру і гарантовано стануть центром уваги для Ваших гостей

Наші клавіатури та мишки виготовлені з найкращих комплектуючих передових фірм світу. Вони підходять для підключення до Вашого комп’ютера, ноутбуку, телефону,  Smart TV та планшета.

Наші клавіатури та мишки більше не плутаються в проводах і не займають багато місця. Вони компактні, надійні, без затримок реагують на натискання. Кнопки пристроїв натискаються дуже легко і зручно. Дерев'яний корпус практично не псується з часом, майже не накопичує бруд і дуже просто чиститься.

На всіх наших виробах ми можемо зробити індивідуальне лазерне гравіювання. Це зробить виріб ще більше ексклюзивним, навіть єдиним. Так як структура дерева ніколи не повторюється, а гравіювання яке ми нанесемо буде тільки у Вас.