0
0
0

Кулінарна книга з дерева

0
Барна книга в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням стане енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Немає нічого рідніше і затишніше, ніж бабусині ста..
540 грн.
0
Книга для рецептів коктейлів в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням стане енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Немає нічого рідніше і затишніше, ніж ..
540 грн.
0
Книга для кулінарних рецептів в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням Best family recipe book стане сімейною енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Нема..
540 грн.
Новинка
Хіт продажу
0
Книга для кулінарних рецептів в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням Cookbook стане сімейною енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Немає нічого рідніш..
540 грн.
0
Книга для кулінарних рецептів в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням Favorite recipes стане сімейною енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Немає ..
540 грн.
0
Книга для кулінарних рецептів в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням Favorite recipes 2 стане сімейною енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Нема..
540 грн.
0
Книга для кулінарних рецептів в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням Favorite recipes 3 стане сімейною енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Нема..
540 грн.
0
Книга для кулінарних рецептів в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням Favorite recipes 4 стане сімейною енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Нема..
540 грн.
0
Книга для кулінарних рецептів в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням Mam`s recipe book стане сімейною енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Немає..
540 грн.
0
Книга для кулінарних рецептів в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням Named cookbook стане сімейною енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Немає ні..
540 грн.
0
Книга для кулінарних рецептів в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням Recipe Book стане сімейною енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Немає нічог..
540 грн.
0
Книга для кулінарних рецептів в дерев'яній обкладинці з індивідуальним гравіюванням You recipe book стане сімейною енциклопедією смаку і традицій.Зберігати такі важливі рецепти можна і потрібно у такій особливій книзі рецептів.Немає н..
540 грн.
Кулінарна книга з дерева

У кожної господині є улюблені рецепти смачних страв, які вона отримала від мами, а мама від бабусі і т.д.

Також часто кожна господиня користується Інтернетом для пошуку рецептів і потім не можете знайти потрібну вкладку.

Ми пропонуємо для запису рецептів особливих страв кулінарні книги з дерева ручної роботи. Така кулінарна книга для запису перетворитися в раритет, який передається від матері до доньки, який буде не тільки дуже практичним, але і прикрасою будь-якого інтер'єру на всі часи. Кулінарна книга з індивідуальною гравіюванням завжди буде під рукою, і ви точно нічого не забудете!

Наша кулінарна книга точно дбайливо збереже всі кулінарні шедеври вашої родини. Така книга стане відмінним подарунком на День народження, 8 березня, новосілля, День матері, День батька, Новий рік і будь-яке інше свято. Також не забувайте, що на книзі можна зробити будь-яке гравіювання: нанести ім'я, побажання, логотип або напис, що зробить її унікальною і індивідуальної.