0
0
0

Дерев'яні наручні годинники

Хіт продажу
Аккція
4
Дерев'яний наручний годинник Skinwood від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Представляємо Вашій увазі дерев'яний наручний годинник з Skinwood. Якщо Ви любите екологічно чисті товари і бажаєт..
1 490 грн.1 350 грн.
Хіт продажу
Аккція
3
Дерев'яний наручний годинник Skinwood Black від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Представляємо Вашій увазі наручний дерев'яний годинник з шкіряним ремінцем ручної роботи Skinwood Black. Данний&n..
1 490 грн.1 350 грн.
Аккція
0
Дерев'яний наручний годинник SkyLine від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Оригінальні годинники Skyline виробляються вручну з цінних твердих порід дерева. Цей годинник преміум-дизайну оснащений 45-мі..
2 840 грн.2 350 грн.
Новинка
Хіт продажу
Аккція
0
 Дерев'яний наручний годинник Dream від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Представляємо Вашій увазі вінтажний та вишуканий дерев'яний наручний годинник Dream. Він створений для жінок, які ви..
1 940 грн.1 670 грн.
Новинка
Аккція
0
 Дерев'яний наручний годинник Rose від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Представляємо Вашій увазі вінтажний та вишуканий дерев'яний наручний годинник Rose. Він створений для жінок, які випр..
1 940 грн.1 835 грн.
Новинка
Аккція
0
Дерев'яний наручний годинник Blue Star від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Представляємо Вашій увазі вінтажний та вишуканий дерев'яний наручний годинник Blue Star. Він створений для жінок, які ..
1 940 грн.1 735 грн.
Новинка
Аккція
0
 Дерев'яний наручний годинник Sky від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Представляємо Вашій увазі вінтажний та вишуканий дерев'яний наручний годинник Sky. Він створений для жінок, які випромінюют..
1 940 грн.1 840 грн.
Аккція
1
Дерев'яний наручний годинник Skinwood Lady від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Представляємо Вашій увазі дерев'яний наручний годинник з Skinwood Lady! Годинник виготовлений з кращої деревини св..
1 490 грн.1 350 грн.
Хіт продажу
Аккція
1
Дерев'яний наручний годинник BlackWood від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Оригінальні годинники BlackWood виробляються з цінних твердих порід дерева. Ми постаралися поєднати стиль і якість в єд..
1 940 грн.1 299 грн.
Аккція
1
Дерев'яний наручний годинник Maple Classic від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Створюючи наручний дерев'яний годинник Maple Classic, ми постаралися поєднати стиль і якість в єдине ціле. Завдяки..
1 940 грн.1 099 грн.
Аккція
0
Дерев'яний наручний годинник Zebra від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Представляємо Вашій увазі дерев'яний наручний годинник Zebra. Корпус годинника виготовлений з справжнього дерева породи Зе..
1 470 грн.1 350 грн.
Аккція
0
Дерев'яний наручний годинник Elegant від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Віддаєте перевагу екологічно чистим речам та товарам. Ми раді запропонувати Вам дерев'яний наручний годинник ..
2 570 грн.1 830 грн.
Хіт продажу
Аккція
2
Дерев'яний наручний годинник Elegant New від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Віддаєте перевагу екологічно чистим речам та товарам. Ми раді запропонувати Вам дерев'яний наручний годинн..
2 570 грн.2 099 грн.
Аккція
1
Дерев'яний наручний годинник Pride від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Оригінальні годинники Pride виробляються з цінних твердих порід дерева. Корпус годинника і ремінець, виготовлені з дерева. Міні..
1 835 грн.1 535 грн.
0
Дерев'яний наручний годинник Forest  від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Наручний годинник Forest виробляєть з цінних твердих порід дерева. Точний час забезпечить ..
1 730 грн.
Аккція
0
Дерев'яний наручний годинник Skinwood White від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Представляємо Вашій увазі дерев'яний наручний годинник Skinwood White. Годинник виготовлений з кращої д..
1 490 грн.
0
Дерев'яний наручний годинник Dark від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Оригінальний годинник Dark виробляється вручну з цінних твердих порід дерева. Цей годинник преміум-дизайну оснащений 42-міліметр..
1 740 грн.
Аккція
0
Дерев'яний наручний годинник Skinwood White New від майстерні SkinWood з індивідуальним гравіюванням на задній кришці за Вашим бажанням.Представляємо Вашій увазі дерев'яний наручний годинник Skinwood White New. Годинник виготовлений з кращо..
1 350 грн.
Pre-Order
Дерев'яні наручні годинники

Модні наручні годинники з корпусом з високоякісних сортів деревини вдало доповнять практично будь-який стиль і гарантовано завоюють увагу. Презентабельний аксесуар відмінно доповнює індивідуальний стиль кожного чоловіка або жінки. Оригінальний корпус годиника і комфортний ремінець зі шкіри або дерев'яний браслет дозволяють відчувати себе набагато впевненіше.

Адже не дарма вважається, що годинник - показник статусу і достатку. В каталозі майстерні SkinWood ви зможете знайти незвичайні моделі годинників з дерев'яним корпусом.  Такий декоративний елемент, як годинник доповнить Ваш образ і подбає про те, щоб ви були на зустрічі вчасно!

Годинник буде так само приємним подарунком для людей, що цінують стиль і витонченість у всьому. А індивідуальне гравірування на задній кришці годинника додасть подарунку індивідуальність і неповторність.

Корпус наручного годинника від майстерні SkinWood виробляється з масиву цінної деревини твердих порід. Ми вибираємо тільки найміцніші та щільні сорти деревени з надзвичайно красивою текстурою.

Всі кольори деревини натуральні. Ми не фарбуємо наші вироби. Відтінок може незначно відрізнятися від зображеного на фотографії в силу унікальності волокон дерева і розпилу. Форма незмінна.

Механізм: кварцовий (японський механізм Miyota)

Захист від вологи – на всіх наших годинниках використовується оброблена деревина, яка захищена від впливу вологи. Годинники повністю стійкі до короткострокового намокання, такого як дощ, миття рук або випадкові бризки.

Скло: мінеральне, стійке до ударів і подряпин