0
0
0

Бездротові зарядки для телефону

0
SkinWood Black Fast Charger - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки.Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підтримкою стандарту Qi. Весь ..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood White Fast Charger - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки.  Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підтримкою ста..
1 120 грн.960 грн.
0
Автотримач автоматичний SkinWood Car - тримач для смартфона в авто з функцією швидкої бездротової зарядки.Пристрій встановлюється в вентиляційний отвір у Вашому автомобілі.Спеціальний сенсор, встановлений в корпус тримача самостійно розсовує руч..
1 100 грн.980 грн.
Новинка
0
Компактна бездротова зарядка нового покоління 2-in-1 Wireless Charger з функцією швидкої зарядки - одне з кращих розробок компанії SkinWood. Перевага такого пристрою - це зарядка двох пристроїв одночасно смартфон і смарт годинник.Цей пристрій пі..
1 195 грн.1 020 грн.
0
Бездротова зарядка MagSafe Wood Charger від Skinwood спрощує зарядку Вашого телефону. Ідеально вирівняні магніти прикріплюються до вашого iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro або iPhone 12 Pro Max і забезпечують більш швидку бездротову зарядку до..
930 грн.
Новинка
0
SkinWood Black Fast Charger 15W - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки.Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підтримкою станд..
1 020 грн.800 грн.
Бездротові зарядки для телефону