0
0
0

Дерев’яні блокноти з гравіюванням

0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Be the best" Це оригінальний подарунок чоловікові, мамі, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Такий оригіналь..
380 грн.
Хіт продажу
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Big time" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Т..
380 грн.
1
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Buterfly" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Т..
380 грн.
2
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Compass" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Та..
380 грн.
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Diary" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Таки..
380 грн.
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Dream" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Таки..
380 грн.
Новинка
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Dreamcatcher" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в жит..
380 грн.
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Emblem" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Так..
380 грн.
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Flowers" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Та..
380 грн.
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Initials" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Т..
380 грн.
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "MakeUp" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Так..
380 грн.
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Mountain" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Т..
380 грн.
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Music" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Таки..
380 грн.
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Service" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Та..
380 грн.
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Smile" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Таки..
380 грн.
0
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Today" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Таки..
380 грн.
1
Блокнот з дерев'яною обкладинкою "Перо" Це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, мамі, татові, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.Такий..
380 грн.
Дерев’яні блокноти з гравіюванням

Дерев’яні блокноти з індивідуальним гравіюванням.

Без сумніву, альбоми та блокноти з дерева ручної роботи - кращий подарунок як коханій людині, так і близьким, друзям, колегам. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо Вашу унікальну ідею в життя.

Такий оригінальний блокнот дуже зручний і комфортний для записів, замальовок та для списків щоденних справ.

Трохи креативу і звичайний блокнот може перетвориться в весільний фотоальбом, Скетчбук для малювання, рецептів або особистий щоденник для незвичайних історій. Ми являємось виробниками цієї продукції і тому без всяких проблем можемо зробити для Вас абсолютно любий формат цього аксесуару.

Ви можете вибрати один з трьох кольорів блокнота: natural (світле дерево), walnut (коричневе дерево), Black (чорне дерево).

Також можна вибрати формат блокнота А5 або А4.

Вибирайте колір обкладинки і вид внутрішнього блоку та зберігайте свої думки і списки справ в оригінальному блокноті з дерев'яною обкладинкою.

Стандартно ми ставимо в блокноті 60 листів щільністю 120 г / м2. Але кількість листів ми можемо змінювати за Вашим бажанням