0
0
0

Бездротові зарядки для телефону з дерева

0
SkinWood Black Fast Charger - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки.Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підтримкою стандарту Qi. Весь ..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood White Fast Charger - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки.  Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підтримкою ста..
1 120 грн.960 грн.
0
Автотримач автоматичний SkinWood Car - тримач для смартфона в авто з функцією швидкої бездротової зарядки.Пристрій встановлюється в вентиляційний отвір у Вашому автомобілі.Спеціальний сенсор, встановлений в корпус тримача самостійно розсовує руч..
1 100 грн.980 грн.
Новинка
0
Компактна бездротова зарядка нового покоління 2-in-1 Wireless Charger з функцією швидкої зарядки - одне з кращих розробок компанії SkinWood. Перевага такого пристрою - це зарядка двох пристроїв одночасно смартфон і смарт годинник.Цей пристрій пі..
1 195 грн.1 020 грн.
0
Бездротова зарядка MagSafe Wood Charger від Skinwood спрощує зарядку Вашого телефону. Ідеально вирівняні магніти прикріплюються до вашого iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro або iPhone 12 Pro Max і забезпечують більш швидку бездротову зарядку до..
930 грн.
Новинка
0
SkinWood Black Fast Charger 15W - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки.Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підтримкою станд..
1 020 грн.800 грн.
Новинка
Хіт продажу
0
Бездротова зарядка для телефону з дерева від майстерні SkinWood з гравіюванням Вашого фото.На цій сторінці ми показали зразки гравіювання Вашого фото на дерев'яній поверхні бездротової зарядки.Такий подарунок точно сподобається кожному, крім цього..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Dad - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підтр..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Power - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з під..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Ініціалів - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підт..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання для Мами - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки.Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підтри..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Family tree - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Happy - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з під..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Heart 3 - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуар..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Lion King - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Love Moon - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесу..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Yin Yang - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки.Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підтри..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Heart - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з під..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Compass - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з п..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Знаку зодіака - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки.Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з п..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Bear 2 - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Home - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підт..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Lion - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з підт..
1 120 грн.960 грн.
0
SkinWood Fast Charger гравіювання Love is - бездротова зарядка нового покоління, підтримує функцію швидкої зарядки. Зарядка підходить до телефонів IPhone (починаючи з 8-ї моделі), Samsung і всі інші мобільні пристрої і аксесуари з п..
1 120 грн.960 грн.
Бездротові зарядки для телефону з дерева

Бездротова зарядка для телефону з дерева від майстерні SkinWood

Бездротова зарядка для телефону з дерева - це сучасний спосіб швидко і з комфортом зарядити ваш смартфон, а також інші пристрої. Вам навіть не потрібно витрачати час на підключення кабелю - потрібно лише поставити гаджет на панель.

Бездротові зарядки від SkinWood швидко зарядять Ваш смартфон, так як у них є підтримка швидкої зарядки.

Завдяки елегантному і лаконічному дизайну зарядка буде мати гарний вигляд як вдома, так і в робочому офісі. Поверхня пристрою зроблена з різних порід дерева, борти корпусу зроблені з авіаційного алюмінію. Нижня сторона зарядки покрита антислизьки прорезиненним шаром для зручності розташування зарядки на будь-якій поверхні.

На всіх наших бездротових зарядках ми можемо нанести лазерне гравіювання будь-якої складності.

Декорування за допомогою гравіювання перетворює звичайний аксесуар в дуже цікавий, елегантний і незабутній подарунок.

Нанести на бездротову зарядку з дерева можна Ім'я, Ініціали людини, текст (мотивуючий вираз, привітання), який-небудь невеликий малюнок або логотип.

У будь-якому випадку ми гарантуємо високу ступінь деталізації малюнка, стійкість рельєфного зображення, презентабельний і солідний зовнішній вигляд.