0
0
0

Ніж складний з гравіюванням

Новинка
Відгуки:
(0)
  • Виробник: SkinWood
  • Модель: KS-002
  • Наявність: Немає в наявності
302 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид ножа: Складний
Загальна довжина: 205мм
Довжина леза: 89мм
Довжина рукоятки: 116мм
Товщина леза: 2,3мм

Ніж складаний з дерев'яними накладками на рукоятці та індивідуальним лазерним гравіюванням.

Зручний кишеньковий ніж зі складним лезом та дерев'яною накладкою на рукоятці стане практичним подарунком чоловікові будь-якого віку. Відмінною особливістю цього ножа є його компактність, стильний дизайн та висока якість. Індивідуальне гравіювання на ручці зробить ваш подарунок унікальним та по-справжньому цінним.

Компанія SkinWood тепер стали офіційним партнером компанії Grand Way, тепер Ви можете придбати якісні та надійні ножі з індивідуальним гравіюванням, яке ми для Вас зробимо Безкоштовно.

Ніж класичного дизайну. Поєднання сучасних тенденцій розвитку ножової промисловості та нестаріючої класики.

Даний ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам. Ключовими параметрами даного ножа є довжина леза менше 90 мм, товщина леза менше 26 мм, відсутність упору.

Клинок цього ножа виготовлений із сталі марки 440С. Сталь 440С є сучасною високовуглецевою нержавіючою сталлю. Візитна картка 440С висока зносостійкість та твердість, що забезпечується високим вмістом вуглецю та легуванням молібденом та ванадієм. Хімічну стійкість сталі надає високий вміст хрому, що надає додаткової зносостійкості. Ця сталь дещо складна в заточенні, такі ножі погано правляться мусатом, і доведеться витратити чимало сил, щоб переточити такий клинок, але завдяки її зносостійкості робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання дешевших сталей.

 

Рукоятка з нержавіючої сталі, зі вставками з красивого дерева, посилена масивними металевими болстерами. Дерев'яні деталі рукояті пройшли додаткову обробку і крім краси мають чудову стійкість до вологи, гниття і шкідників. Приємні на дотик, неслизькі накладки мають красиву текстуру дерева глибокого темного кольору. Осьовий гвинт дозволяє проводити регулювання зусилля розкриття клинка. Для безпечної роботи лезо замикається у відкритому положенні невибагливим та відпрацьованим у виробництві лінійним замком Liner Lock, зручним для оперування однією рукою. Також конструкція ножа забезпечує комфортне відчинення ножа однією рукою. завдяки спеціальному штифту на клинку Полірований клинок з подвійним вигином леза чудово виглядає і чудово ріже.

 

Класичний дизайн у сучасному виконанні.

Характеристики
Складні ножі
Вид ножа Складний
Загальна довжина 205мм
Довжина леза 89мм
Довжина рукоятки 116мм
Товщина леза 2,3мм
Ширина леза 26мм
Марка сталі 440С
Поверхня леза Mirror Polish
Матеріал рукоятки Метал, дерево
Тип замку Liner Lock
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.