0
0
0

Дерев'яний фотоальбом з гравіюванням Гори

Відгуки:
(0)
  • Виробник: SkinWood
  • Модель: FAL-1
  • Наявність: Є в наявності
870 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Обкладинка : Дерево
Кількість аркушів: 25 шт.
Розміри альбома: А4, А5
Матеріал сторінок: Дизайнерський картон
Оправа: Вінтажні потрійні кільця
Доступні варіанти

Фотоальбом з дерева з шкіряним оздобленням та гравіюванням Гори.

Гравірування, яке представлене на фото, показано як приклад. Ви можете внести абсолютно будь-які зміни в гравіруванні. Оскільки ми є безпосереднім виробником дерев'яних виробів, представлених на нашому сайті. Тому Ви маєте можливість зробити будь-які зміни в дизайні альбому. Наприклад, додати дату, змінити імена, додати на обкладинку фотоальбому знакову фразу або малюнок. Просто напишіть нам у примітках, при оформленні замовлення, які потрібно зробити зміни, і ми надішлемо Вам макет як виглядатиме альбом. У такому разі альбом стане ще більш особливим та індивідуальним. Він стане особливим!

Палітурка з щільного картону, перекладеного якісною калькою буде надійно зберігати Ваші фотографій. Крафтові куточки для кріплення фото, що йдуть у комплекті, дозволяють прикріпити фотографії в альбомі, як Ви забажаєте. Ви можете розміщувати по одному фото на сторінці або складати цілі колажі. Не забудьте також, що Ви можете підписати будь-яке фото, як вважаєте за потрібне.

Альбом може бути двох розмірів А5 (розмір листа 210х148 мм.) та А4 (розмір листа 210×297 мм.) Кількість листів ми стандартно ставимо 25шт.

Такий фотоальбом у дерев'яній обкладинці надійно захистить ваші фотографії на багато років, та додасть йому індивідуальності та ексклюзивності. Щоразу, коли Ви триматимете дерев'яний альбом з персоналізованим гравіюванням, Ви будете занурюватися в дорогу Вашому серцю історію.

Колір деревини та гравіювання фотоальбому може трохи відрізнятися від зображення на сайті, тому що кожен шматок дерева унікальний.

Характеристики
Блокнот
Країна виробник Україна
Фотоальбом
Обкладинка Дерево
Кількість аркушів 25 шт.
Розміри альбома А4, А5
Матеріал сторінок Дизайнерський картон
Оправа Вінтажні потрійні кільця
Кріплення фото Дизайнерські самоклеючі кутки
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.