0
0
0

Лазерне гравіювання по дереву

Лазерне гравіювання по дереву

Лазерне гравірування: стильно, ексклюзивно, якісно!

Раніше закохані корявим почерком за допомогою складаного ножика видряпували на деревах імена один одного, щоб увічнити свою любов: Саша + Маша =

Йшов час, дерева росли вгору, любов витала в хмарах, написи зникали з поля зору, але про них продовжували пам'ятати ...

Однак сьогодні існує не менше романтичний, красивіший, і зовсім не травматичний для живого дерева спосіб увічнити свої почуття - лазерне гравіювання на дерев'яних виробах.

Що таке лазерне гравіювання?

Гравірування по дереву - це лазерна обробка за допомогою якої можна перенести на дерево будь-який напис, малюнок, візерунок.

Лазерне гравіювання - тонкий процес, що виконується професійними граверами. Вона чимось нагадує дитячу забаву - випалювання по дереву, проте відрізняється високою якістю нанесення напису, а також розширеними можливостями роботи з тонкими і складними елементами. До того ж, цей сучасний метод нанесення написів і візерунків на дерево виконується на дорогому, професійному обладнанні фахівцями високого класу!

На яких виробах можлива лазерне гравіювання?

Наша майстерня Skinwood пропонує вам широку лінійку виробів, які не тільки відрізняються своєю функціональністю, натуральними матеріалами і ексклюзивністю, а також стануть оригінальним іменним подарунком за допомогою нашої послуги - лазерного гравірування.

Ми можемо нанести будь-який напис: побажання, імена, дату, логотип компанії, а також малюнок, портрет або візерунок на такі вироби як:

  • Фотоальбоми;

Наш асортимент постійно оновлюється. Слідкуйте за нашими соцмережами Instagram і Facebook ми постійно опубліковувати там про наші новинки.

 

Лазерне гравіювання - краще прикраси подарунка!

Гравірування - це як подарункова упаковка з ошатною стрічкою і шикарним бантом, тільки вічна! Яскравий пакет і барвистий папір викинуть, а річ, з ексклюзивною написом, навпаки, будуть зберігати довгі роки і з гордістю демонструвати всім знайомим!

Оригінальний подарунок фотографу або відеографії - іменна коробка для фото і флешки.

 

Хороший корпоративний подарунок - Power Bank з логотипом компанії, він нагоді будь-якому співробітникові, партнеру і навіть начальнику!

 

Кращий вибір для молоді - чохол для айфона з коханою цитатою чи портретом обдаровуваного.

 

Зворушливий подарунок на весілля або п'ятирічний ювілей весілля (Дерев'яну весілля) - однакові годинники з іменами подружжя і їх особливою датою.

Варіацій застосування гравіювання безліч! Ми готові втілити в життя будь-які ваші ідеї або влаштувати мозковий штурм і запропонувати вам оригінальні і не банальні варіанти гравіювання на наших виробах для особливого випадку!

Виділяйтеся, експериментуйте, зберігайте яскраві і важливі моменти в пам'яті друзів і рідних!

Коментарі