0
0
0

Дерев'яні наручні годинники

Дерев'яні наручні годинники

Дерево - дуже потужний по енергетичній силі матеріал. З давнини люди вірять в те, що у дерева є душа. Ранні свідчення цьому можна знайти в «Книзі таємниць Еноха». Пізніше це вірування перейняли язичники, слов'яни та інші народи. Наприклад буддисти вірять, що душа Будди перероджувалася з древа в древо 23 рази.

Таким чином, дерев'яні годинники відображають не тільки секунди, хвилини та години, вони зберігають в собі генетичну пам'ять століть, віддаючи свого господаря найкращий час, що бере своє коріння в далекому минулому і простягаючи крони в світле майбутнє.

Еко-тренд XXI століття

Сьогодні дерев'яні дизайнерські годинники - це ще і модний тренд, створений в стилі еко-мінімалізму.

Боротьба за чистоту на планеті і економію ресурсів набуває все більшої популярності. Купивши оригінальний наручний годинник з натурального дерева, ви не сприяєте вирубці лісів, навпаки - підтримуєте інноваційне виробництво стильних аксесуарів з деревини вторинної переробки.

Раніше, всі відходи від виробництва меблів, паркету, музичних інструментів просто утилізували. Однак сьогодні виробники реалізували ідею раціонального розподілу ресурсів. Носити екологічні дерев'яні годинник також природно, як і харчуватися натуральною, здоровою їжею.

 

Технічні характеристики і переваги дерев'яних годин:

 • Практичні і довговічні.
 • Виділяють приємний тонкий деревний аромат.
 • Виробляються з елітних листяних сортів дерева (гваякум, Горіх, Клен).
 • Мають широку гаму відтінків: від світлого до темного.
 • Підкреслюють індивідуальність. Як кожне дерево володіє своєю неповторною структурою, так не буває і двох однакових годин.
 • Гіпоалергенні. Не містять хімічних складів, що не покриваються фарбою.
 • Мають надійний кварцовий японський механізм Miyota.
 • Оснащені мінеральним склом із захистом від подряпин і ударів.
 • Вологостійкі: чи не ушкодяться при митті рук, попаданні під дощ.
 • Регулюються під обсяг зап'ястя: мають видаляються ланки.
 • Мають невисоку вартість при високій статусності.
 • Супроводжуються гарантійним обслуговуванням терміном в 1 рік.

 

Годинники як подарунок на Дерев'яну весілля

Дерев'яне весілля - це перший ювілей пари, 5 років шлюбу. Неможливо придумати більш вдалого подарунка подружжю, ніж годинник з натурального дерева.

Цей аксесуар підійде як чоловікам, так і жінкам під будь-який стиль одягу. Багато пар люблять купувати одне й те саме: футболки, рюкзаки, шапки, кеди. Чудовим доповненням спільного образу стануть стильні годинники.

Також як по зрізу дерева можна зрозуміти скільки йому років, так і подаровані на річницю годинник будуть нагадувати про щасливий шлюб і часу, проведеному разом. Крім того, додатково можна замовити гравіювання на годиннику з датою весілля, а також іменами або ініціалами подружжя.

Вибравши в подарунок годинник дружині або чоловікові, вам не доведеться турбуватися про упаковку, адже наш годинник продаються в красивій дерев'яній коробці, на яку, за бажанням також можна нанести будь-який напис.

«Тьху» на забобони

У народі ходить прикмета - дарувати годинник на лихо або розставання. І навіть якщо ви не забобонні, хто знає, може бути людина, якій ви від щирого серця збираєтеся піднести цінний презент, вірить в народні небилиці.

Якщо все ж є ризик зіткнутися з такою ситуацією, почніть з жарту: «Прийшов до вас на свято, купіть у мене подарунок!» У цей момент ви, швидше за все, зіткнетеся з легким збентеженням, однак розрядити обстановку можна розкривши карти: «Всього 10 копійок, і ця дивовижна річ ваша».

Справа в тому, що прикмета стосується тільки дарування годин, а ось купувати такий цінний і необхідний предмет ніхто не забороняв. При цьому не варто ні просити, ні давати великі гроші, найкраще підійдуть монети, які, знову ж таки, за народними віруваннями, своїм дзвоном відлякують нечисту силу і всілякі невдачі.

Коментарі