0
0
0

Ніж складний з кліпсою та гравіюванням

Новинка
Відгуки:
(0)
  • Виробник: SkinWood
  • Модель: KS-001
  • Наявність: Out Of Stock
325 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид ножа: Складний
Загальна довжина: 215мм
Довжина леза: 89мм
Довжина рукоятки: 126мм
Товщина леза: 2,7мм

Зручний кишеньковий ніж зі складним лезом та дерев'яною ручкою стане практичним подарунком для вашого чоловіка чи хлопця.

Індивідуальне гравіювання на ручці зробить ваш подарунок унікальним та по-справжньому цінним. Зручний кишеньковий ніж зі складним лезом та дерев'яною накладкою на рукоятці стане практичним подарунком чоловікові будь-якого віку. Відмінною особливістю цього ножа є його компактність, стильний дизайн та висока якість.

Компанія SkinWood тепер стали офіційним партнером компанії Grand Way, тепер Ви можете придбати якісні та надійні ножі з індивідуальним гравіюванням, яке ми для Вас зробимо Безкоштовно.

Сучасний складаний ніж класичного дизайну з клинком із високоякісної нержавіючої сталі, додатково легованої молібденом та ванадієм.

Приємна вага ножа утворена міцними сталевими плашками рукояті і масивною фурнітурою, що скріплює клинок і рукоять, міцність якої забезпечується великою кількістю втулок. Відкрита конструкція на гвинтах дозволяє легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити. Міцному складаному ножу потрібен надійний замок - в цьому ножі це лінійний замок «Liner Lock», що добре себе зарекомендував. Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий.

Проста форма рукояті безпечна зручна більшості користувачів, зручна в роботі та забезпечує безліч різноманітних хватів для комфортного виконання будь-яких типів робіт. Накладки на рукояті виготовлені з красивого та міцного дерева. Деревина, що використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальну обробку і стійка до вологи, гниття та шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки глибокого темного кольору ефектні та довговічні. Конструкцію рукояті посилюють металеві болстери, що надають ножу свій колорит і насічка на обусі клинка для кращого контролю при роботі. Шпеньки на клинку та конструкція замку дозволяють відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою. Цей ніж може стати як універсальним туристичним ножем, так і ножем, який може бути використаний при обробці невеликої дичини або риби. Заокруглене вістря, тепла рукоять, значні розміри та продумана конструкція роблять це ніж придатним для найширшого спектру завдань.

Характеристики
Складні ножі
Вид ножа Складний
Загальна довжина 215мм
Довжина леза 89мм
Довжина рукоятки 126мм
Товщина леза 2,7мм
Ширина леза 27мм
Марка сталі 440С
Поверхня леза Mirror Polish
Матеріал рукоятки Метал, дерево
Наявність кліпси Так
Тип замку Liner Lock
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.