+38 050 82 11 809  +38 050 82 11 809
+38 067 20 10 559  +38 067 20 10 559
+38 063 57 55 975  +38 063 57 55 975
Передзвонити Вам?

Подарунковий сертифікат Skinwood

Подарунковий сертифікат - це попередній платіж, який дає можливість купувати товари, на суму еквівалентну його номіналу.

Переваги подарункових сертифікатів

Купуючи подарунок, Ви все одно ризикуєте помилитися в смаках, деталях, якихось не розкритих бажань людини, якій Ви хочете принести радість. Зрозуміло, Вашу увагу буде оцінено, однак задоволення від самого подарунка буде неповним, а в цьому ж і полягає сенс подарунку - радувати і приносити користь. Даруючи сертифікат, Ви можете бути впевнені на 100% - адже за допомогою сертифікату людина зможе вибрати саме те, що йому потрібно.

Визначившись з номіналом сертифікату, просто оформите його замовлення по телефону або через інтернет і збережіть свій дорогоцінний час. Всі сертифікати Ви купуєте за номінальною вартістю, яка дорівнює їх вартості в роздробі. Термін дії сертифікату зазначений на звороті картки, яка виготовлена з древа горіх або липа.

Корпоративним кліентам:

За допомогою наших сертифікатів Ви зможете зробити подарунки будь-якій кількості співробітників і ділових партнерів, включаючи тих, хто перебуває в інших містах України. Широка продуктова лінійка і ціновий діапазон представлених нами товарів на будь-який смак і достаток. До Ваших послуг великий вибір номіналів і категорій сертифікатів.

Правила використання подарункового сертифіката (далі "сертифікат"):

1. Подарунковий сертифікат є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред'явила сертифікат, може придбати з його допомогою товар пропонований компанією Skinwood. 
У разі втрати сертифіката, в тому числі розкрадання, сертифікат не може бути відновлений, і грошові кошти не можуть бути повернуті, в зв'язку з відсутністю персоніфікації особи, що володів сертифікатом до втрати.

2. При оплаті замовлення за допомогою сертифіката обов'язково вкажіть це на етапі оформлення і повідомляйте менеджеру при підтвердженні замовлення. Сертифікат повинен бути пред'явлений і переданий співробітнику компанії при оплаті товару.

3. Термін дії Сертифікату обмежений і становить 6 місяців з дати видачі.

4. З використанням сертифіката можлива єдина покупка. При здійсненні покупки номінал сертифіката списується цілком. У разі, якщо вартість покупки менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.

5. При поверненні товару, купленого з використанням сертифіката, повернення коштів здійснюється на новий сертифікат аналогічного номіналу.

6. У разі, якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару і номіналом сертифікату оплачується готівкою.

7. Купівля сертифікату можлива тільки при готівковому способі оплати.

8. Сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів.

9. Оплатити товари за допомогою сертифіката, можуть тільки фізичні особи. Юридичні особи не можуть частково або повністю оплатити придбання товарів сертифікатами.

10. Покупець повинен зберігати чек на покупку сертифіката для підтвердження номіналу карти в разі пошкодження чи інших спірних ситуацій.

За допомогою подарункового сертифіката можна придбати будь-яку продукцію представлену в нашому магазині

text_heading_title_corp